"Potřebovala jsem pomoci s generálním úklidem celého domu a hlavně "nakopnout", abych mohla pořádek udržovat. S úklidem jsem byla maximálně spokojená. Velká ochota a časová přizpůsobivost. Vřele doporučuji :-)"
V. R.
Lukov
"V našem bytovém domě jsme museli řešit uklízení společných prostor. Oslovili jsme několik úklidových firem. Nicméně žádná z nich nám nedokázala vyhovět v našich požadavcích. S firmou UklizenoProVás se však vždy domluvíme a musíme říct, že kvalitu a nasazení jejich služeb velmi vítáme. Můžeme jen doporučit."
Předseda SVJ
Padělky I 3981 - 3982
"Každý, kdo někdy rekonstruoval byt, ten pocit dobře zná. Jakmile odejde poslední řemeslník, dostaví se kromě úlevy zároveň nepříjemná otázka: KDO TO TADY VŠECHNO UKLIDÍ??? Sama jsem si na úklid v takovém rozsahu netroufala mj. proto, že mám alergii na prach. Začala jsem hledat na internetu a narazila na firmu UklizenoProVás. Jejich web mě zaujal přehledností, rychle jsem z něj vyčetla všechno, co jsem potřebovala vědět - nabídku, ceny, kontakty. Krátký telefonát stačil na to, abychom se se zástupkyní firmy rychle domluvily na termínu, který mi vyhovoval. V určený den dorazily k mému bytu dvě sympatické dámy a bez otálení se pustily do práce. Po zhruba čtyřech hodinách intenzivního úklidu bylo hotovo a byt zářil čistotou:). Všechno proběhlo k mé absolutní spokojenosti. Musím vyzdvihnout poctivost práce, ochotu a férové jednání, to vše za cenu, která není nijak přemrštěná."
E. N.
Zlín
"S úklidem jsme byli velmi spokojeni, velmi dobrá komunikace a spolehlivost. Musím vyzdvihnout i flexibilitu. Úklid jsme potřebovali provést velmi rychle, protože nás doma čekala velká rodinná akce. Příjemně nás překvapila i další služba jako bylo žehlení prádla. Můžu jen doporučit."
M. R.
Neubuz
"S úklidem jsem maximálně spokojená, vše uklizeno podle mých představ, vše pečlivě. Lituji, že jsem se pro úklid nerozhodla již dříve. Z práce se vracím do čistého, uklizeného domu a nemusím doma nastoupit druhou šichtu."
J. N.
Otrokovice
Přátelé Zlíňáci- pokud hledáte spolehlivou firmu na výpomoc v domácnosti, doporučuji tyto 4 zlaté ručičky! Prima dámy a 💯 odvedená práce!
L.M.
Zlín